UAB „Minordija“

Veiverių g. 134C
46353 Kaunas
Tel. (8 37) 351 747
minordija@minordija.lt
Įmonės kodas 211736870
PVM LT117368716
Facebook
Instagram
Audrius Mackevičius Generalinis direktorius

Pardavimai

Šarūnas Mereckas sarunas.mereckas@minordija.lt Pardavimų direktorius Mob. 8 687 40175
Tel. (8 37) 351 747
Artūras Šikšnys arturas.siksnys@minordija.lt Eksporto direktorius Mob. 8 687 57141
Tel. (8 37) 351 747

Vadybininkai

Povilas Barštys povilas.barstys@minordija.lt Vadybininkas Aukštaitijos regione Mob. 8 611 51 826
Vytautas Beinorius vytautas.beinorius@minordija.lt Vadybininkas Žemaitijos regione Mob. 8 682 22432
Tel. (8 37) 351 747
Tomas Matelionis tomas.matelionis@minordija.lt Vadybininkas Vilniaus regione Mob. 8 698 18018
Tel. (8 37) 351 747
Mindaugas Žilinskas mindaugas.zilinskas@minordija.lt Vadybininkas Kauno regione ir Dzūkijoje Mob. 8 620 50784
Aivaras Bakutis aivaras.bakutis@minordija.lt Šaldytų produktų grupės vadybininkas Mob. 8  618 49616
Asta Pratusevičiūtė asta.pratuseviciute@minordija.lt Projektų vadovė Mob. 8 688 55174
Marius Dovydėnas marius.dovydenas@minordija.lt Eksporto vadybininkas Mob. 8 618 47817

Naujų verslo rinkų vystymas

Tadas Velička tadas.velicka@minordija.lt Verslo vystymo direktorius Mob. 8 659 39079

Industrinių klientų/prekybos tinklų vadybininkai

Artūras Šalkauskas arturas.salkauskas@minordija.lt Pieno ir ledų pramonės vadybininkas  Mob. 8 682 22431
Vaidas Urbanavičius vaidas.urbanavicius@minordija.lt Industrinių kepyklų/prekybos tinklų vadybininkas Mob. 8 618 74247
Brigita Grigaliūnienė brigita.grigaliuniene@minordija.lt Industrinių kepyklų/prekybos tinklų vadybininkė Mob. 8 612 23281

Pardavimai telefonu

Vesta Paliokaitė vesta.paliokaite@minordija.lt Pardavimų telefonu vadybininkė Mob. 8 610 05895
Tel. (8 37) 351 747
Tadas Lapinskas tadas.lapinskas@minordija.lt Pardavimų telefonu vadybininkas  Mob. 8 626 58383
Tel. (8 37) 351 747
Lukas Biesagirskas lukas.biesagirskas@minordija.lt Pardavimų telefonu vadybininkas Mob. 8 694 93579
Tel. (8 37) 351 747

Serviso prekės

Giedrius Čaplikas giedrius.caplikas@minordija.lt Serviso prekių grupės vadovas Mob. 8 618 00006
Erikas Paulauskas erikas.paulauskas@minordija.lt Serviso prekių vadybininkas Mob. 8 618 59352

Inovacijos ir marketingas

Adomas Galinis adomas.galinis@minordija.lt Marketingo direktorius Mob. 8 610 72810
Giedrė Šidlauskienė giedre.sidlauskiene@minordija.lt Inovacijų vadovė Mob. 8 615 71846
Justina Petkevičiūtė justina.petkeviciute@minordija.lt Reklamos projektų specialistė Mob. 8 626 86284

Technologai – konsultantai

Rūta Šiušienė ruta.siusiene@minordija.lt Technologas – konsultantas Mob. 8 618 31 014
Kęstutis Kinas kestutis.kinas@minordija.lt Technologas – konsultantas Mob. 8 611 58187
Giedrė Skardžiuvienė giedre.skardziuviene@minordija.lt Technologas – konsultantas Mob. 8 612 60292
Nerijus Stankevičius nerijus.stankevisius@minordija.lt Technologas – konsultantas Mob. 8 616 02483

Logistika

Laura Černauskaitė laura.cernauskaite@minordija.lt Logistikos vadovė Mob. 8 687 72780

Pirkimai

Miroslav Tomaševič miroslav.tomasevic@minordija.lt Pirkimų direktorius Mob. 8 615 14485
Ingrida Kliučinskienė ingrida.kliucinskiene@minordija.lt Pirkimų vadybininkė Mob. 8 612 22494
Tomas Šalkauskas tomas.salkauskas@minordija.lt Tiekimo vadybininkas Mob. 8 680 92781

Kokybė

Asta Eitutienė asta.eitutiene@minordija.lt Kokybės vadovė Mob. 8 610 20447
Eglė Kaminskienė egle.kaminskiene@minordija.lt Kokybės specialistė Mob. 8 614 75105

Finansai

Vilija Zabitė vilija.zabite@minordija.lt Finansų direktorė
Aušra Dikinienė ausra.dikiniene@minordija.lt Vyr. finansininkė Tel. (8 37) 337 821